| AnonOps_AnonOps_2000 a întrebat:

Mesaje de 1 martie, Mărțisor. pentru iubita.

Răspuns Câştigător
| Valy_MJ_1993 a răspuns:

Zâmbetul sa-ti fie mereu blând precum soarele primaverii. Inima sa-ti tresară mereu de bucurie la vederea primului ghiocel. Iar minunea renasterii naturii sa-ti aduca aminte ca întotdeauna mai exista o speranţa. O primăvara ca-n povesti!

O primăvară plină de energie, entuziasm şi bucurii!

Martie sa-ti aducă soare, zâmbete, copilarie si dulci soapte… de iubire!

E tare asta! laughing

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie orice mesaj de aici de pe site, dar dupa mesaj sa treci si "Powered by TPU".

Vai si amar la ce mai aveti ba "iubite" daca trebuie sa va intretina altii relatia.

Mai bine nu-i zici nimic. Ii dai un martisor, o floare sau buchet si cu asta basta. Nu da din clanta / taste daca nu esti in stare.