| ilegalnonstop a întrebat:

Mha cum dq e cu fundele astea? Pe ce se bazeaza?

Răspuns Câştigător
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Daca primesti o funda inseamna ca ai raspuns corect la o intrebarea, pentru fundita primesti 50 de puncte.

O seara placutahappy

1 răspuns:
| Xname a răspuns:

Funditele sunt un fel de premiu care se acorda celui care da cel mai bun/inteligent/amuzant raspuns la o anumita intrebare. La unele intrebari sunt chiar mai multe raspunsuri bune, dar cum nu se poate da decat o funda, mai poti califica un raspuns ca: Inteligent, Amuzant, Folositor, Nefolositor etc.