| angelinthedark a întrebat:

Mi-a venit menstruatia cum imi vine de obicei, in 5, in 5 mi-a venit si data trecuta.Ciclul e normal, dar totusi traiesc cu teama ca poate sunt insarcinata, oare care e posibilitatea sa fiu gravida desi mi-a venit menstruatia, imi voi face un test de sarcina dupa ce imi trece stopu, dar oare ce credeti? Care sunt sansele sa fi ramas insarcinata?

Răspuns Câştigător
| sensibilosu a răspuns:

Pai daca tio venit ciclu' atunci nai de ce sa-ti faci griji

2 răspunsuri:
| calutuuuu a răspuns:

Pai, fetito, nu vreau sa te sperii si imi pare rau ca am raspuns tarziu la intrebarea ta... in primele 3 sau 4 luni poate sa iti vina menstruatia chiar daca esti insarcinata... Dar daca tu esti sigura ca nu esti insarcinata, bafta!winking

| dolyan a răspuns:

Daca nu v-ati protejat...foarte mari!