| BalonassDeSapun a întrebat:

Mi-am cumparat un telefon Huawei G7005 si mi s-a desfacut folia aceea de pe el...de unde pot lua alta? Se gasesc la magazinele pentru telefoane? Funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Izabella97777 a răspuns:

Da bineinteles. Sfatul meu ar fi sa te duci la un magazin de telefoane, nu de la orice taraba de pe marginea drumuluilaughing(ar fi indicat la magazinul de unde ai achizitionat telefonul)acolo vor avea sigur.ti-o spun din propria experienta si eu am avut nevoie de o noua folie protectoare si acolo a fost singurul loc unde am gasit.happy