| FriendsShow a întrebat:

Mi-am dezinstalat antivirusul pentru c anuj ce avea.acum doresc a-mi instala altul...si nu merge spune ca cica nu s-a sters ink versiunea trecuta.plz ajutati-ma.am dezinstalat versiunea trecuta.crying ce pot face? fundaaaaaaaaaaaa

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Daca iti spune ca nu ai sters versiunea trecuta la ce insisti? Intra in Task Manager si inchide procesul cu vechiul antivirus si apoi dezinstaleaza cu un uninstaller de genul REVO Uninstaller ->folosesti dezinstalare fortata si intri dupa program in C/Program files/antivirus/.exe