| PapushaDeCristaL a întrebat:

Mi-am pierdut poza din carnetul de note de la liceu.Ce pot sa fac caci daca pun alta nu mai am stampila. oare poate sa imi scada nota la purtare? Dau funda

3 răspunsuri:
| Rakanishuu a răspuns:

Iti faci alta poza si te duci la director sa-ti puna stampila pe ea. Nu iti scade nota la purtare.

| Vince a răspuns:

Nu iti pot scadea nota la purtare pentru asa ceva.Iti pui o alta poza si o dai dirigentei pentru a da carnetul directorului sau secretarei sa puna stampila.

| BauBau07 a răspuns:

Crede-ma ca de 2 ani nu am poza in carnet. cu toate ca mi se cere sa ma legitimez cu el(foarte rar) nu i-mi spune nimeni nimic... ai putea sa lasi asa carnetul iar daca zice ceva le spui ca era un lipici de proasta calitate si sa dezlipit.doar nu i-ti face nimic