| PisikutzaUrasteJB a întrebat:

Mi-am schimbat parerea imi place justin bieber voua?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sa va zic itreaga poveste a venit la mine acasa sa caute clipuri de Sely` Gomez :X si a gasit p`acolo un clip cu gaystin beber crying a dat klik pe el si a inceput sa asculte ( eu stau la Timisoara dar sunt cartiere mici si eu sunt vecina cu ea big grin bine ca in cartieru nostru nu sunt tzigani ) bun incepea sa asculte un clip de gaystin crying si a inceput sa cante eu am intrat in camera si am intrebat`o :
-Ce ai fa`i? Asculti biberon?!?! Foai d` mine...
crying dupa a zis ca incepe sa ii placa ( asta s-a itamplat miercuri ) joi am fost pe la ea si era muzica pornita si un poster cu g.b. pe dulapul ei crying m-am frecat la ochi si ea mi-a zis ca e fana lui si.b de acum si ii pare rau de tot ce a zis de el crying.
Dupa, am trantit usa la camera ei, si la scoala cred ca nu mai voresc cu ea si nici ca vecine nu mai v cu ea cat ii place de acel...acel...x-(
sad x-( Cred ca s-a dus cu pluta si cat il urea x( ( off gramatica afurisita ) si am plecat de la ea si acum eu ii zic ca e ca si cum ar lua un bibedrog!
Pffoai...

THE END crying

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuu! Spune-mi ca nu e adevarat crying crying prietena mea! Alexandra spune-mi ca esti vie! Alexandra a intrat un demon in tine?
Sa-mi salveze cineva prietena! Are febra biberon!

| g3og3orgy a răspuns:

Cum canta dar cum arata nuuuuuuuuuuuuuuu

| FoarteLetargic a răspuns:

Get a life...

| AnneMarri a răspuns:

dar ce te-a facut sa-ti schimbi parerea? straight face crying
de acord cu @ἋďįńἄĻóvĕƇǜťƶǔ

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu.
Deoarece face muzica de râs prin vocea lui, muzica lui seacă, talentul lui inchipuit, firea lui de cocalar vis-a-vis de ceilalți și bagă în umbră artiștii talentați. Captează toată atenția.
Eu nu am nimic cu el, poate e o persoană de treabă. Am cu ceea ce produce.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu--- mi-ai dat funda pe un raspuns pus la misto si scris pitiponceschee hee
Ti-am furat funda tongue