| anonim_4396 a întrebat:

Mi-ar trebuie ceva site`uri cu rochii pentru banchet.Sunt pe a 8 awinking. vreau ceva rochii frumoase. sa nu fie simple si ceva site`uri si cu incaltamintewinkingcare ma ajuta are fundita!love struck

3 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Pe www.okazii.ro gasesti foarte multe, este cel mai mare magazin online din Romania.

| DeXxa a răspuns:

Https://www.miniprix.ro/ Preturile sunt foarte acceptabile:D. Sper sa te ajute.

| claudiea79 a răspuns:

Rockii frumoase in mall baneasa si-a luat prietena mea rochie de matase pentru cununie