| anonim_4396 a întrebat:

Mi-ati putea spune ce inseamana si ce anume ar trebui sa scriu? Pseudonimc IM? ce ar trebui sa scriu si Pseudonim! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Castorul a răspuns:

Pai probabil ca iti cere asta cad vrei sa iti faci un ID nou sau vrei probabil sa te inregistrezi pe un site.
Acel "pseudonim IM" se traduce prin "nickname" practic e cam acceasi chesti cu ID-ul de mess tongue Adica acolo poti scrie orice nume vrei tu (daca nu e deja luat) la fel ca atunci cand ti-ai facut IDul de mess happy