| sky_4538 a întrebat:

Mi se intampla ceva foarte ciudat. M-am trezit in ultimele 4 noapti brusc la ora 3 si 20 minute.Parca cineva imi zgaltaie umarul.Nu-mi aduc aminte ce am visat.Curios e ca intotdeauna e ora 3 si 20 sau si 25. Adorm apoi din nou catre 4-5 dimineata.Asta s-a ma repetat in urma cu cateva luni.Au uramat apoi probleme de familie. Mi-e teama ca o sa se intample la fel.
A ma patit cineva asa?
Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| Leea1234 a răspuns:

Ca tine nu am patit!
dar am avut cateva vise ciudate ...si la scurt timp s-a intamplat nu pot pune ca nenorociri... dar lucruri neplacute cu apropiati de -ai mei!
sa te rogi la Dumnezeu ...ca toate lucrurile sa mearga bine!
numai EL poate impiedica ca o nenorocire sa nu se intample!

3 răspunsuri:
| annda a răspuns:

Bea niste lapte caldut inainte sa te culci si o sa dormi mai linistita. :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca o gandesti are sa se si intample, daca gandesti pozitiv la ai tai, posibilitatea de a nu se intampla nimic, este mare, uita-te ce meridian al organelor este la acea ora in functiune, acum depinde si la cat ai mancat, socotesti, de la ultima masa, cauti cu google pe net meridiane organe, in felul acesta vezi ca unul din organele tale este bolnav sau trebuie ajutat, poti schimba ora de masa.

| sky_4538 explică:

Allina, ti-am urmat sfatul si am constatat ca organul cu maxima activitate la acea ora este- plamanii; din alt sitte am inteles ca prea multa tristete imbolnaveste plamanii?!
Eu nu am probleme cu plamanii, dar tristetea ma copleseste de foarte multe ori...am multe neimpliniri.
Care ar fi legatura intre aceste stari de lucruri?