| ÐaÍÍÍa a întrebat:

Mi se intampla uneori sa fiu noapte extrem de obostita... dar oricat as incerca nu pot sa dormsad
de ce?
funda`!tongue

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Poate chiar din cauză că eşti prea obosită. Mi s-a întâmplat şi mie să nu pot adormi din cauza durerilor de picioare. De asemenea, căldura şi stress-ul pot fi alţi doi factori din cauza cărora nu te poţi odihni. Evită cafeaua seara şi stai cât mai puţin în faţa calculatorului şi televizorului.
Înainte să te pui în pat, fă o baie relaxantă, bea un ceai, citeşte câteva rânduri dintr-o carte şi o să adormi instantaneu.
Baftă!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Păi şi oboseala poate fi o cauză şi eu am trecut prin asta şi te înteleg perfect!
Încearcă să te pui cumva în pat pe la ora 22 pentru că între 22 şi 00 te odihneşti cel mai bine.
Bea un ceai înainte de culcare.
Poţi să şi citeşti în pat, pentru că îţi oboseşte ochii.
Sau poate ar trebui să mergi şa medic să nu fie de altă natură problema ta.
Vacanţă plăcută!