| guess_who a întrebat:

Mi se pare mie sau pe pagina pricipala apar aceleasi intrebari de 2 zile?

8 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Sunt cam putine intrebari noi happy Inainte erau mai multe si se si raspundea mai mult.Acum cred ca sunt aproape toti in vacanta si de aia e asahappy

| Leea1234 a răspuns:

Nu, iubita! din pacate ai vazut bine! foarte putine intrebari noi! asta este!

| Leea1234 a răspuns:

Sunt intrebari noi! dar foarte putine, spre deosebire de alte zile!

| antonemarian a răspuns:

Or sa vina zile si mai bune, adica cu mai multe intrebari [twink] big grin.

| guess_who explică:

Ma bucur ca nu vad numai eu asa. :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vad intrebari noi, cred ca tu vezi gresit, nu stiu care e problema.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti se parelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai uitat sa te speli pe ochi? laughing