| Tsunade99 a întrebat:

Mi se pare prea simplu sa zici cuiva "ce faci?" ca sa ti se raspunda "bine" si apoi sa va despartiti si sa vorbiti peste o saptamana, cu aceeasi intrebare care sigur nu va primi vreun raspuns deosebit atunci, deci ce intrebari poti pune unei persoane?

4 răspunsuri:
| Bunicul62 a răspuns:

Doua persoane limitate care nu pot lega un dialog de 3 minute.Du-te la tara si intreaba pe cineva "ce mai faci" si vei sesiza diferenta

| kissmealiss a răspuns:

Buna draga mi-a fost dor de tine...
de cand nu neam mai vazut
ce ai mai facut?

| Tsunade99 explică (pentru kissmealiss):

Uite ceva folositor

| Ioana76 a răspuns:

Nu stiu ce sa iti zic da...ai dreptate. aproape tot timpu se intampla asa