| MrAlexinho a întrebat:

Mia bagat taikmiu un progam care se numeste TuneUp Utilities. si nu pot sa scap de el. daca descarc un joc. inchid calculatoru iar cand il deschid din nou nu mai este acel joc si iar trebuie sa-l descarc crying am incercat sa--l sterg dar cand inchid calculatoru si il deschis iar programu tot acolo ramane cryingcryingcryingcrying NU POT SCAPA DE EL! MA DISPERA! cine ma ajuta are funda :X

Răspuns Câştigător
| AngeLofDeaD a răspuns:

E simplu reinstaleaza windows-ul deoarece asa aveam si eu si am scapat
daca nu stii cum cauta informatii pe TPU sau google