| Alecsandraa_7089 a întrebat:

Miam instalat mt2 gx si nu merge. Am dat INCEPE JOC, mi-am scris ID'ul si parola si imi scrie,, Eroare la conectarea la server". Si mai demult, acum cateva saptamani am incercat sa'mi fac cont si pe mt tim. Si acolo imi scrie la fel. Imi puteti spune ce are va rog.

Multumesc multt!

58 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inta pe metin2fun.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alecsandra GM a incchis srvarele pentu ca il injutrau multi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai incerca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai tedeconecteaza de la server

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa ti mai mult apasat pe enter si apoi lesi si v-a intra in server

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici mie nu-mi merge la newlonju nu pot oare de ce imi ziceti plizz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este sters

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

dai de mai multe ori pana merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba daca jucati fan o sa se inchida eu joc guabina mie imi place jucati si voi
joc pentru bosi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dau un sfat laughing invata sa scrii rolling on the floor Sh apropo se fac reparari pe 31 se da drumu IUBIRE CATI ANI AI :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nebunatico esti sexi sh vezi ca se da drumu pe 31 ca face gm modificari ne da animale de calarit Moobi noi etk

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai cablu de net jos si il bagi inapoi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Timi s-a deschis dar nu stiu de ce nu merge mai incearca poate e de la server

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Treb sa fie gata toate serverele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A erorat
>>?
incearca mai tarziu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti proasta! ai descarcat fileul special?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nai deschis mesengeru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate nu ai netu conectat ori satai ca-ti va ani fara el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apucativa de hardcore-mt e cel mai bun mt in 200 de min am lv 65

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E bun gx am facut intr-o ora 60 daca nu iti place joaca mt2 fun sau tim si alea sunt misho dar gx arerata de experienta mare 500%

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici mie nu-mi merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da inseamna ca nu are semnal acel server.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu l-ai facut bine

| vlad_5449 a răspuns:

Buna alexandra! ma cheama vlad si am 12 ani.auzi la fel si mie pe gx pei sau inchis server nu te mai poti juca la fel si pe tim scuze descarcati metin2fun sau mondialmt2 sau hammer mt2 sa nu stiu salut contacteaza-ma pe id de mess :simionvladut@yahoo.com salut

| DArius889 a răspuns:

Sunteti Prosti cu toti! Stiu eu Motivul si dai funda tongue
Ai luat banned ca tea parat vrunu de ciuda ori
Ai injurat si ai luat... pe putin timp sau finitiv ori
Ei lucreaza la server pe mai mult termen ori
Verifica conturile la cativa! Cu Placere
A si daca nu merge ia-ti alt pc e varza! fundita please

| mihnea1999 a răspuns:

Ma iti zic eu daca nu merge iesi din joc complet si incerca din nou.
Si mie mi s-a intamplat si acum imntru din prima

| mihnea1999 a răspuns:

Iti zic eu daca da eroare mai incerci de 10 ori. Daca nici atunci nu mere il inchizi tot jocul(iesi definitiv din joc) si il deschizi din nou.