| razadeluna a întrebat:

Mie mi-a placut filmul Avatar, dar nu inteleg de ce unii tineri s-au sinucis!? cum poti sa te sinucizi daca vezi ceva ce iti place?

11 răspunsuri:
| MisterKat a răspuns:

Eu nu am vazut filmul ala. E o isterie cu el! Ai sa vezi ca dupa o perioada, se va uita de acest film, vor aparea altele...
In legatura cu cei care s-au sincuis, eu cred ca ei au avut probleme grave dinainte de a vedea filmul.

| IO.oanaa <3 a răspuns:

Si mie mi-a placut foarte mult filmul happy love struck
Da, nici eu nu pot sa pricep reactia unora. Nu le inteleg motivul si sensul sa ajunga sa se sinucida thinking

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Am citit undeva că ajung depresivi fiindcă nu trăiesc într-o lume atât de frumoasă ca şi planeta aia...(scuză-mi neştiinţa, dar nu am văzut filmul)...

| PuяpℓeMusic a răspuns:

Buna!
Poate i-a influentat f.mult acel film[nu am vazut filmul, deci nu prea stiu despre ce e vb in el].
La fel ca acel copil care si-a omorat mama din cauza acelui joc pe calculator.

| alexutzu00791 a răspuns:

Tu ma faci sa ma uit la film, vezi ca s cam sensibilhappy, sa nu ma ai pe constiinta

| Pho3nix a răspuns:

Copii aia erau depresivi pentru ca ei nu traiesc intr-o lume ca aceea din film.(asa cred)

Cat despre film, este super tare.

| Razvan a răspuns:

Nici macar nu o sa il vad pentru ca nu mi-a placut prezentarea si tipii aia albastrii ma cam sperieraised eyebrowslaughing
E ca si cum te-ai sinucide cand ai afla ca nu exista Mos Craciunraised eyebrows

| ramona_1444 a răspuns:

Da acu chiar asa fain e filmu ca ma faceti curioasabig grin

| uite aici a răspuns:

Erau curiosi ce pot gasi in level 2. Filmul e super

| Ianna33 a răspuns:

Hai sa ne gandim putin...hmmm...e manipulare si cu filmul asta, la fel cu multe altele si nu numai filmele. Voi credeti ca totul e atat de simplu si frumos? Habar nu avem noi cum ne manipuleaza fara sa ne dam seama. Filmul asta ar trebui interzis daca intr-adevar sinuciderea acestor tineri a fost produsa de vizionarea lui. Zic eu "ar trebui", dar evident ca nu o sa se intample.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum s-a mai zis, cei care s-au sinucis aveau probleme inaintea filmului. Si in ceea ce priveste filmul, fara efectele speciale, nu valoreaza 2 bani, poveste slabuta, previzibila, siropoasa gen pocahontas varianta sf.