| anonim_4396 a întrebat:

Mie somn, foarte somn =/. m-am trezit azi la ora 6 jumate, de ce oare? A sunat un/o domn/domnisoara pe numai privat. :|

Voua va este somn? La ce ora v-ati trezit?:-?

Btw, http://www.youtube.com/watch?v=wOTjqi5ZjGU; 3. Love Reita and Ruki

6 răspunsuri:
| rockmeout a răspuns:

Eu m-am trezit la 6 ca sa ma vad cu prietena mea inainte de scoala yawn

| metalland a răspuns (pentru rockmeout):

Vreau sa te intalnesti si cu mineeeeeeeeeeeeeeee. Unde stai?! Aaaaa? Aaaaa? puppy dog eyes blushing

| metalland a răspuns (pentru rockmeout):

Eu vin si la 3 noaptea smug, si mai interesant!; o Ai dupa aia timp sa te mai duci si sa mai dormi putinrolling on the floor

| rockmeout a răspuns (pentru rockmeout):

P.S. In Iasi stau laughing

| metalland a răspuns (pentru rockmeout):

Ioiiiii, Moldovaaaaaaaa. Ce fain!; o Nu e mult. vin pe jos smug De la Bucresti la Iasi! b-)

| pavdany92 a răspuns:

O la 6 a fost numai bine eu la 5 trezirea, dar am bagat putin somn azi pe la 6 seara, dar tot ma ia somnul