| Criiss16 a întrebat:

Miercuri incep si eu scoala.Problema e ca merg la o scoala noua, si cunosc doar 2 fete de acolo.Eu sunt mai timida de felul meu si daca nu nimeresc cu una din ele in clasa cred ca mor.nail bitingincer mi-e asa de groaza.:-

Răspuns Câştigător
| Mwhahahaa a răspuns:

Buna...

Hei, gandeste pozitiv indiferent de ce se va intampla...Totul va iesi bine... Dar trebuie sa ai incredere totala in tine...Gandeste-te ca totul va fi perfect, ca te vei descurca...
Nu trebuie sa-ti fie teama, nu ti se va intampla nimic...
Colegii noi, lume nouahappy
Fi prietenoasa, asa iti vei face mai multi prietenihappy

see you soonwave

1 răspuns:
| Mwhahahaa a răspuns:

Merci frumos de fundita!; x

Saru`mana laughing) kiss

`pa`pa`