| alessia a întrebat:

Mmm.baiatul care ma place. si pe care il plac dar nu suntem impreuna.(. adica el nu stie ca si eu il plac.). de ceva timp cand e in preajma mea am observat ca e cam indiferent.deci cum sa zic se vede ca lui ii pasa cand vb cu alti baieti de exemplu, dar se preface ca nu-i pasa. da... poate ma insel eu. acum cateva saptamani ne intalneam seara.si discutam ma rog dar acum nu mai vreau eu. ceea ce ma framanta pe mine e urmatoarea intrebare. oare ma mai place? sau a uitat de mine? in cat timp poate un baiat sa uite o fata pe care chiar a placut-o cu adevarat.(stiu asta 100%). eu cred ca nu prea repede.sau.voi ce ziceti?

2 răspunsuri:
| Andreeeeea_4279 a răspuns:

Noi nu-ti putem spune in cat timp ar putea sa te uite, n-avem de unde sa stim. sau poate vor stii cei care dau in carti, stele, glob, cafea tongue. Daca nu vrei nimic cu el, de ce iti mai faci probleme daca te mai place sau nu?!

| alessia explică:

Ee da poate as vrea in viitor @andreeeeea.si nu trebuie sa-mi spuneti exact.asa ca fapt divers.:*oricum mersi