| andreea89 a întrebat:

N-am somn...plictisitoare seara.care aveti chef de vorba?

49 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Eu urmaresc discutia, sniper-ul Flav se implica si el in discutie.desi pupimik m a surprins cu poker ul ei laughing

lolita
| lolita a răspuns:

Stii de ce te plictisesti? Deoarece stai doar in fata calculatorului si nu faci nimic altceva, iesi afara din casa, este un timp superb acum ca a venit vara.

daniela
| daniela a răspuns:

Acum am eu dar cred ca tu dormi deja.

| hashe86 a răspuns:

yawn m as baga la o poveste dar mi e teama ca dupa 2 3 replici sa nu sforai, si nu ar fi ok fata de tine

| hashe86 a răspuns:

Uff si eu care credeam k ai venit tu cu temele de discutie pregatite de acasa

| hashe86 a răspuns:

Eh acu te dai master of puppets, vorba celor de la metallica.
te vrem aci in mijlocul nostru

| hashe86 a răspuns:

Da mai andrea pai ce treaba e asta, eu il imbrancesc pe mos ene sa mai lase oleaca sa discut si eu cu tine aici si tu ce faci?!
@tot.eu: m ai incitat sa iau si eu o portie de gloomy sunday, insa am avut grija sa inlatura din preajma orice obiect contondent, fire, pungi sau alte ispite, la ce marketing i s a facut. si nici nu e atat de rau

| hashe86 a răspuns:

Tot'. eu a cazut deja la datorie
ma pot face dadaca, vad ca adorm oamenii din miscari, daramite bebelacii.
andrea you're back, ti ai facut cumva o cafea? ca asta inseamna tradaretongue

| hashe86 a răspuns:

Uite un subiect intresant
de ec o domnisoara draguta ca tine nu si face somnul de frumusete la ora asta?
maine vei avea cearcane si ochii umflati, si nu ne dorim asta

| hashe86 a răspuns:

Poi atunci la culcush zazu draga si sari peste partea cu tv ul. spor la treaba maine! somn bun

| hashe86 a răspuns:

Uf nu mi merge niccum cu voi
eu sunt rupt su vreau s ava trimit pe voi primele la culcare sa nu fiu eu cel care sparge gasca primul. dar voi nimic, ca batman ca batman.

| hashe86 a răspuns:

Bro salveaza ma, ia le pe fetele astea de pe capul meu sa pot merge si eu la somntongue

| hashe86 a răspuns:

Da mai andrea stiam eu ca ala e de frumusete dar nu voiam sa te vad maine cu ochii bulbucati cascand de zor

| hashe86 a răspuns:

Bine mai andreea acu ma dai tu afara, dar nu mai vreau sa plec eu, cum a facut si zazu. asa tie omul face tot impotriva

| hashe86 a răspuns:

Iar s a blocat serverul, asta e semn de "sus".
asa ca merg si eu la culcush

somn bun dragilor!

pupimik
| pupimik a răspuns:

Acuma am ajuns si eu acasa de la poker laughing nu prea am somn.mai e cineva treaz pe aici?

pupimik
| pupimik a răspuns:

I`m still here...

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Andreea a intrebat cine are chef de voarba si ea a adormit prima big grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grin

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Nu v-ati culcat inca? big grinbig grinbig grinbig grinbig grin

| andreea89 explică:

N-are nimic, ca tot e o seara plictisitoare, n-ar fi rau sa ma ia somnulbig grin deci... te ascult

| andreea89 explică:

E na...va astept, subiecte n-am, dar gasim acum important e sa nu adormiti voi, ca eu rezist.hashe inca astept...

| andreea89 explică:

Hai ma ca n-am adormit, ce naiba?

| andreea89 explică:

Somnul de frumusete e cel de dupa amiaza deci...in legatura cu carcanele nu-ti face tu grijitongue

| andreea89 explică:

Pai asa spune mai! doar ca eu daca tot n-am somn, cum ma poti trimite la culcare? hai du-te si culca-te ca s-asa m-ai amagit degeaba credeam ca am partener pentru conversatii dar vad ca...tongue

bro-ia povesteste tu... te-ascult

| andreea89 explică:

Pai ma hashe, du-te la culcare cine te tine? numai ca din cate vad ti-e cam greu sa plecilaughing

| andreea89 explică:

Se pare ca tot noi am ramas treze pana la urma...

| andreea89 explică:

Ati adormit a? m-ati lasat singura .nu-i frumoscrying

| andreea89 explică:

Da eu sunt inca treaza tot astept sa vorbiti.hai ca se pare ca va tin trezitongue

| andreea89 explică:

Lolita ieseam afar crede-ma dar nu pot la ora 02:42: P

| andreea89 explică:

Daca inca mai aveti chef pai hai sa vb. daca vreti imi lasati id-urile voastre si mai vorbim.tongue