| andreea89 a întrebat:

N-am somn...plictisitoare seara.care aveti chef de vorba?

49 răspunsuri:
| andreea89 explică:

Daca n-am cu cine crying(

| LollypopMe a răspuns:

Intrebarea asta o pui pe chat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi-au dat baietii astia "culminosi"o ideea cu gloomy sunday.lasa ca nu e asa rea, hashe. da tipu cu ochi albastri de pe trilulilu cine este?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Voi vorbiti si eu moderezwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Py tu nu vezi ca andreea a adormit? vorbim la pereti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si daca tot veni vorba, cum e pa-casa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Py da cum, cu glasul mierlos a lui hashe. a adormit biata fata laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va las, noapte buna! aveti grija de voi si fiti mai buni!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As mai sta, dar maine ma duc la scoala.si cum mi-am iesit din mana(cu mersul la scoala)imi e cam tarsa sa ma culc tarziu.de la compu ma duc dirept in pat la tv, asa ca tot la 2 ma culc.la 2 al meu si 3 al vostru, ca la voi e mai tarziu cu o ora decat la mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

...deci,totusi ...sa ma duc la culcare.vad ca o iei prin invaluire! pisicherule..., andreeio mama, nu te culca, ca hashe are chef de vorba!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu n-am somn, am avut o zi timpita de la inceput pina la sfirsit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai ma bro, ca nu esti singurul caruia ii merg toate pe dos, mai e si altii...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am hotarat! ce mai, ma duc la nani.si cum spuneam...noapte buna si fiti mai buni!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@bro-ai grija sa nu te influenteze aceasta zi. rolling on the floor rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda asa e, eu insa chiar am avut o zi timpita si nu mi-au trecut nervii nici pina acum. Nu mai voiam sa intru nici pe site nici pe mess (voiam sa le tai de tot), da am zis ca poate ma mai calmeaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@cora-nu avem cu cine, suntem singurei.ne scoti tu din incurcatura? te culci pe rand cu noi, nu cu toti odata. laughing laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Me to

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am chef de vorbahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa mai vorbim ce?! ca tu n-ai scos un sunet! laughing