| andreea89 a întrebat:

N-am somn...plictisitoare seara.care aveti chef de vorba?

49 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda asa e, eu insa chiar am avut o zi timpita si nu mi-au trecut nervii nici pina acum. Nu mai voiam sa intru nici pe site nici pe mess (voiam sa le tai de tot), da am zis ca poate ma mai calmeaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@cora-nu avem cu cine, suntem singurei.ne scoti tu din incurcatura? te culci pe rand cu noi, nu cu toti odata. laughing laughing

| andreea89 explică:

Se pare ca tot noi am ramas treze pana la urma...

| hashe86 a răspuns:

Bine mai andreea acu ma dai tu afara, dar nu mai vreau sa plec eu, cum a facut si zazu. asa tie omul face tot impotriva

| hashe86 a răspuns:

Iar s a blocat serverul, asta e semn de "sus".
asa ca merg si eu la culcush

somn bun dragilor!

pupimik
| pupimik a răspuns:

Acuma am ajuns si eu acasa de la poker laughing nu prea am somn.mai e cineva treaz pe aici?

lolita
| lolita a răspuns:

Stii de ce te plictisesti? Deoarece stai doar in fata calculatorului si nu faci nimic altceva, iesi afara din casa, este un timp superb acum ca a venit vara.

| andreea89 explică:

Ati adormit a? m-ati lasat singura .nu-i frumoscrying

| andreea89 explică:

Da eu sunt inca treaza tot astept sa vorbiti.hai ca se pare ca va tin trezitongue

| Flav a răspuns:

Eu urmaresc discutia, sniper-ul Flav se implica si el in discutie.desi pupimik m a surprins cu poker ul ei laughing

| andreea89 explică:

Lolita ieseam afar crede-ma dar nu pot la ora 02:42: P

pupimik
| pupimik a răspuns:

I`m still here...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Me to

daniela
| daniela a răspuns:

Acum am eu dar cred ca tu dormi deja.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am chef de vorbahappy

| andreea89 explică:

Daca inca mai aveti chef pai hai sa vb. daca vreti imi lasati id-urile voastre si mai vorbim.tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa mai vorbim ce?! ca tu n-ai scos un sunet! laughing

| andreea89 explică:

Daca n-am cu cine crying(

| LollypopMe a răspuns:

Intrebarea asta o pui pe chat!