| poechce a întrebat:

Na'seara utilizatori TPU.ro!
Ce faceţi!?
Care n-aveţi somn?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Na'seara alecsalaughingdapai ce sa fac, uite peaici pe TPU mai stau putin apoi ma duc sa dorm pentru ca sunt obosita si tot casc din 2 in 2 min laughing... dar am somn, cred ca maine dorm pana pe la vreo 12:00:Xlaughing)acum am intrat doar sa vad ce intrebari sau mai postat, ca azi nu am prea fost peacas si n-am avut timp sa raspundbig grin. u ce faci? cum de n-ai somn? nu ti-ai beut laptele cu miere?hee hee

4 răspunsuri:
| poechce explică:

laughing Devorez un măr ( la recomandarea unor utilizatori TPU.ro ) şi fredonez melodia de la U Tv.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing)destul de creativ la ora aceasta

| Bacemi a răspuns:

Buna dimineata! Am ratat apelul happy

| poechce explică:

Neaţa!happy