| nyoentox2002 a întrebat:

Natura de ce și-a bătut joc de mine? Eu nu mi-am bătut joc de ea.

31 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Frumusetea sta in ochii privitorului se aplica si pentru sine, sa stii

vesnica minciuna feminina

| RAY a răspuns:

Cine sa plans de ceva? argumenteaza cand scrii ceva

| Violleta2022 a răspuns:

Natura nu-si bate niciodata joc de tine, doar singur iti bati joc de tine, prin actiunile tale, pe care le faci zilnic.

| nyoentox2002 explică (pentru Violleta2022):

Pai cred că sunt urat și de aia, când îmi mai zice o fata pe net că arat bine nu cred!

| Violleta2022 a răspuns (pentru nyoentox2002):

Inca stai pe net?
ce naiba prinzi acolo?

Ti-am mai spus si cu alte ocazii ca netul este de plictiseala, minciuna si pierdere de vreme.
De ce nu iesi in lumea reala, sa-ti cauti prieteni?

| nyoentox2002 explică (pentru Violleta2022):

Am prieteni în lumea reală, ies și stau mereu prin oraș că lucrez la glovo cu bicicleta, dar vreau sa îmi schimba orașul că am o imagine de rahat

| dullcat a răspuns:

Buna.Ofera un context, altfel intrebarea e irelevanta.Iar natura nu are nicio treaba. Poate te referi la genetica.

| nyoentox2002 explică (pentru dullcat):

Pai că sunt uratcrying

| dullcat a răspuns (pentru nyoentox2002):

Aaa, iar tu? Mi te amintesc din poza. laughing

| nyoentox2002 explică (pentru dullcat):

Da iar euhappy

| dullcat a răspuns (pentru nyoentox2002):

Nu am ce scrie mai mult decat am facut-o datile trecute. Poate doar ca meriti o bataie din care sa iesi cu fata umflata si ochii vineti, sa vezi apoi cand te vindeci ce frumos te consideri. laughing Frumusetea sta in ochii privitorului se aplica si pentru sine, sa stii. Daca tu esti deja setat ca oricand te uiti in oglinda vezi ceva urat si reactionezi ca atare, iti pot scrie si 10000 de oameni ca tu tot asa vei gandi, nu vei iesi din acest tipar/aceasta mentalitate.

| nyoentox2002 explică (pentru dullcat):

Pai daca nu as fi urat nu as mai fi negru, daca nu eram urat nu îmi luam Bully de culoarea pielii

| dullcat a răspuns:

RAY, in locul tau as citi ce scrie pe aici si nu mi-as mai plange de mila.
https://www.reddit.com/......_a_virgin/

https://www.reddit.com/......r_what_is/

Siteul se numeste TPU, nu 4evervirgin.Mi-ai dat ignore deja.Ai chef de vorba? Cauta-ti aici prieteni https://www.reddit.com/r/virgin/

| relian a răspuns:

Nu natura te-a facut urit, ci parintii tai, asa ca nu vad ce legatura are natura cu omu laughing
Oamenii is asa cum sunt, cauza este OMU pentru ca e ca si pomu laughing adica e batut in cap, a dus toate rahaturile de cand aparu pana in ziua de azi, orice defect, orice chestie naspa au luat-o cu ei si au duso pana azi, si cine stie cit or sa o mai duca.

Esti asa din cauza iresponsabilitati oamenilor, pentru ca nu le pasa la oameni de ei, de aia.

| Catrice a răspuns:

Crezi tu

| nyoentox2002 explică (pentru Catrice):

Ba da arat naspa

| Catrice a răspuns (pentru nyoentox2002):

Ma refeream la asta "eu nu mi-am bătut joc de ea"

| nyoentox2002 explică (pentru Catrice):

Chiar nu mi-am bătut joc de natura, i-am și-a bătut joc de mine că m-am făcut urat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și acum ce vrei, să te consolam spunandu-ti că arăți bine?
Nu așa ridici moralul cuiva.

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns:

Ști cine își bate joc de un om? El însuși își bate joc de el cel mai rău prin ne sinceritate ne loialitate și minciuni și falsitate omul care trăiește în minciună și falsitate este cea mai mare bătaie de joc omul ne loiali însuși este băiat de joc. Tu cerșești atenție asta faci și îți bați joc de tine singur.

| nyoentox2002 explică (pentru MuatafaonurContInchisDeTot):

Știu că îmi bat joc de mine, macar unde pot sa îmi fac o operație de albire și înfrumusețare?

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns (pentru nyoentox2002):

Poți fi mai mult decât perfecte poți fi atâta de frumos încăt sa o orbești omul printr-o singura privire și să-l absorbi prin privire da toată astea nu vor avea nicio valoare și nimic de oferi nimănui decât niște aventuri nimic mai mult nu poți fi fără educație căci ceaia ce vrei tu poți găsi la același preț pe care valorezi în orice magazin dar nu poți găsi la un preț educația unui om și nici într-un raft educația nu o poți cumpăra cu niciun preț pe lumea asta și o ai în tine îți este menita de părinți și în felul tău de a fi ca om operația nu schimba ceia ce ești și cine ești cu Adevărată în esență ca om da educația te poate face cel mai frumos om și dacă ai și o inimă Adevărată atunci ai și ce oferi iubirea înconditionată este cea mai frumosa privire în ochi acelui om căci ochi mereu îți vor spune Adevărul și sinceritate unui om și educația își va arăta și ia cuvântul în fața privitorului.

| nyoentox2002 explică (pentru MuatafaonurContInchisDeTot):

Pe mine nu mă place nicio fatăcrying

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns (pentru nyoentox2002):

Ești tânăr un adolescent mai mult de învățat de la viață ești încă în creștere la început de drum când vei ajunge la maturitate o să-ți dai seama de multe și nu o sate mai plângi o sa înțelegi viața și frumusețea Adevărată a unui om nu ce trupeasca și acea Adevărată frumusețe a unui om sincer unui om loială unui om educat.

| nyoentox2002 explică (pentru MuatafaonurContInchisDeTot):

Am trecut de mult de adolescenta am 21 anicrying

| nyoentox2002 explică (pentru nyoentox2002):

Adolescent*ce mă enervează corectorul ăsta

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns (pentru nyoentox2002):

Bine așa să fie atunci happy

| dullcat a răspuns (pentru nyoentox2002):

Daca ai trecut de adolescenta ar trebui sa alegi alta categorie pentru intrebari.

| comanantonio17 a răspuns:

Ești frumos, nu știu de ce crezi că ești urât, alți oameni ar da orice să arate ca tine.

| nyoentox2002 explică (pentru comanantonio17):

Pai in realitate nu credcrying