| MistarGoGu a întrebat:

Ne este noua caracteristic ca nație SA NE MULTUMIM cu " resturi " sau cu PUTIN *( NU Vladimir! )?
Se vorbea la TV de ieșirea României din grupele Euro 2024 de parca luasem CUPA Direct!

2 răspunsuri:
| vodami92 a răspuns:

Noi ne-am invatat sa stam cu fundul in poarta! asa ne-am invatat sa jucam! generatia asta nu se schimba! sa speram ca mai vine cineva din urma! asa avem sanse sa facem ceva!

| Modzilian a răspuns:

Legat de grupele euro, cine vorbea era constient de (non)valoarea echipei romanesti. Dar eu auzeam pe multi care spuneau ca batem Portocala mecanica.