| kathessa a întrebat:

Ne jucam de-a ceva sau doar ne puneti la incercare? Cititi si voi hal de intrebare:

Salut am 16 ani si ma cheama mihaela. am o problema si eu de curand am facut sex cu 2 baieti la scoala in baie a intrat peste mine un colegcare era superins de faza. a plecat imediat. ce credeti ca o sa spuna cuiva asta si ce sa fac sa nu se afle?

Deci, ma lamuriti? Cine lasa sa treaca astfel de mesaje ce are in cap? Nu se gindeste ca ne-ar putea jigni? Daca veti ramine pe site intr-o buna zi doar cu astfel de specimene, va fi ok? Se pare ca nu va pasa, domnilor administratori.
S-o luam altfel. Daca aici intra si copii de 10 ani, de 8 ani, si stim ca intra, ce vor invata ei? Nu va simtiti responsabili?
Poate ne si raspundeti. Public.

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Atata timp cat sunt foarte multi cei care modereaza intrebari, atata timp cat unii, probabil, nici nu stau sa citeasca ce aproba, o sa tot gasim gunoaie din astea pe site.
E clar ca, si intrebarea asta, ca si multe altele, e o scorneala a unei minti bolnave, ca altfel, cum sa se fi petrecut "fapta" de curand la scoala, daca, de 3 luni e vacanta?
Din pacate, internetul nu e nici pe departe un club exclusivist, asa ca...intra cine vrea!
Parerea mea este sa te calmezi, ca oricum, nu rezolvi nimic.
Si pe mine ma ia turbarea cand vad pe site intrebari sau raspunsuri pe care le-am respins. Chiar mi se pare moderarea munca in zadar.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa e, sa va fie rusine!hee hee
Si daca a trecut de "filtre" te oftici? Postarea ta trebuia sa fie amuzanta nu big grin cu ce te jigneste?
Sau te intrebi unde a plecat baiatul acela rusinatrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Copiii nu pot sa cred ca daca-i feresti de chestiile astea sa fie un atribut al unei bune educatii caci vor iesi in scara, in fata blocului, pe strada si oriunde, la noi in tara, vulgaritatea este la ea acasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da de ce sa nu se afle? ce e rau sa faci sex in wecew scolii cu doua ciocanele odata? de ce? nu toti am facut la fel? si ni se parea cool? si care nu ati facut asa ceva, va pare rau? uitati-va la copii spun lucruri trasnite, si este la tembelizor si este o emeseune pentru copii si adulti.eee? ce spuneti?

| scarllet a răspuns:

Bai... ce geniu sa fi sa vi aici i sa spui..."sunt c... a" oare intereseaza pe cineva?

| pysysexyshyrea a răspuns:

Nu te-am inteles adica cu 2 odata?