| AdrianaBacescu a întrebat:

Neata! Azi seara e ceva frumos la tv in afara de politica,vreau un meci,emisiune sau un film la tv, orice in afara de politica?

Răspuns Câştigător
| bioxenial10 a răspuns:

Salut, The_Aditza_1996! Aruncă o privire aici. Lista e împărțită pe ore: http://www.cinemagia.ro/program-tv/filme-la-tv/azi/.

3 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Eu zic sa asculti muzica. Pentru ca politica ne va mai sacai ceva pana la alegeri.

| AdrianaBacescu explică (pentru ElenaSA):

Eu vreau un meci sau o emisiune mai frumoasa decat cele cu politica.

Răspuns utilizator avertizat