| LolaCoolAngel a întrebat:

Neata!

Ce este mai tentat/cool?

A. un singur prieten bun;

B. 2 prieteni buni ( un trio, cu tot cu tine);

C. 3 prieteni buni ( un cvartet );

D.4 prieteni buni ( un grup de 5 pers. ).

Argumentati big grin

Funda si vot big grin

5 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Bunahappy
Din punctul meu de vedere, cred ca as alege mai degraba varianta A cu un singur prieten bun.Pentru mine asta conteaza cel mai mult,sa stiu ca am pe cineva care imi este alaturi de mine, care sa fie tot timpul langa mine, sa ne distram impreuna, sa povestim, sa ne ridicam moralul unui altuia cand avem nevoie.Degeaba ai mai multi prieteni daca nici unul nu va fi langa tine cand ai nevoie.Mai bine unul adevarat, decat multi si falsi.
Parerea meahappy

| TizZu15 a răspuns:

Eu zic sa ai 20+ prieteni buni ca e foarte mare distractie si nu ramai niciodata singura.happy

| ALEX2402 a răspuns:

Eu optez pentru varianta B deoarece daca unul dintre ei este plecat sa nu stai singur

| LiimeXdx a răspuns:

As alege varianta A pentru ca cel mai bine e cu un singur prieten happy Dupa mine.

| Natyyyyy a răspuns:

As alege C, deoarece dupa mine zic ca e mai fain cu 3, fundita? tee rogggg.