| Corina a întrebat:

Neata, tuturor! Ce se intampla astazi cu acest site, de merge asa de prost? E dimineata, deci traficul nu este asa de intens si totusi nu reusesc sa intru pe intrebari, pentru a putea raspunde.

3 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Sunt prea multi logati sau nu ai viteza destul de mare la internetul tauhappy

| Floreenofficial a răspuns:

Dar de unde stii ca traficul nu e intens?laughing
eu vad ca e foarte multa lume azi pe site.

NOname
| NOname a răspuns:

A fost o defectiune/problema a site-ului. Acum s-a rezolvat. Daca pe viitor se va mai intampla, nu intra in panica, pentru ca aceste probleme se rezolva de fiecare data, si de obicei destul de repede. Numai bine!