| mgtow a întrebat:

Neata, voua nu vi se intampla deodata cand raspundeti la o intrebare dupa ce trimiteti raspunsul apare: Login si jos iti cere e-mailul si parola, de unde mai iese si prostia aia?, eu vreau sa las raspuns la intrebare nu sa ma loghez.

3 răspunsuri:
| bunny112 a răspuns:

Asta imi apare si mie uneori probabil se intrerupe cine mai stie ce se intimpla.

Apache
| Apache a răspuns:

Da man.e eroare de la site!
doar iesi de pe site si intra din nou!
dar e naspa ca pierzi raspunsul!
...asta e TPU!

NOname
| NOname a răspuns:

De cele mai multe ori acest lucru se intampla din cauza faptului, ca intrebarea, la care vrei sa raspunzi, intre timp a fost raportata (nu mai apare pe site sau in scurt timp nu va mai aparea). Dar uneori e o simpla eroare a site-ului.
Eventual, incearca sa raspunzi la intrebarea respectiva ceva mai tarziu! Succes!