| sHPioOnE a întrebat:

Nici nu stiu cum sa pun intrebarea sa fie mai originala. Am cateva luni de cand sunt in Franta, orasul - Marseille, am 16 ani, as fi foarte bucuros daca voi gasi cat mai multi prieteni intre 14-18 ani si nu importa fete sau baieti, poate stiti site-uri pentru romani care sunt in orasul asta, va multumesc. Email- (ion.nik@mail.ru).
De raspunsuri fara sens nu am nevoie...

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tot esti acolo de ce nu cauti tu?

| TashaUhm a răspuns:

Iesi afara, striga ''Cine este roman'' si vezi cine-ti raspunde`!

| sHPioOnE explică:

big grin orasul este foarte mare, daca incep a striga ma vor lua la spitalul de nebuni... Acolo stiu precis ca nu mai gasesc pe nimeni roman. big grin