| .♥.íииα .♥. a întrebat:

Nimeni nu e perfect... dar pentru voi care ar fi fata/baiatul ideal? modelul sa fie cam asa tongue
stil = punk / normal / emo / manelista / rockaritza / indiferent
culoarea ochilor = negru / albastru / verzi / caprui / mov
culoarea parului = blond / saten / brunet / negru / rosu
suvite = sa nu aiba / roz / negre / galben / alta culoare
varsta = 14-18 / sub 14 / 18-25 / 25-30 / peste 30
greutate = 50-65 kg / 65 -80 kg / sub 50 / peste 80
Ai o prietena/prieten? daca da, spune 3 calitati si 3 defecte daca are happy
sau 3 calitati a fetei ideale

Răspuns Câştigător
| Alleee18 a răspuns:

Normal, negri, brunet, fara suvite, 14_18 ani, 50_65 kg.am prieten.calitati.sa ma gandesc:romantic, amuzant, se comporta cu mine ca si cu o printesa.defecte:gelos,sufocant,prea atasat de mine.

4 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Mi se pare o prostie sa cauti in cel de langa tine perfectiunea. Cand te paleste Cupidon, nu mai conteaza nici cum arata, nici ce par are, nici varsta...etc. Pe parcurs descoperi ce fel de om este si daca poti sa intreti o relatie cu el, il accepti asa cum este cu calitati si defecte.

| LovelyBitch a răspuns:

Normal, negru, sa nu aiba, sub 14, 50-65.calitati:amuzant,fascinant,istet,romantic,imprevizibil,surprinzator,ma trateaza ca o printesa.defecte:gelos,cateodata grosolan laughing

| xVogue a răspuns:

Pai... mie indiferentstraight face. ochii? hm verzi:X par:satenhappy suvite? neah.pai 14-18 anihappy greutate:50-65happy am prieten.Calitati: e sincer cu orice, ma ajuta cu orice si arata bine oricandhappy Defecte: se crede ft tare, se aranjeaza prea mult si cam atathappy

| ArcAnna a răspuns:

Rocker sau goth
negru sau albastru
blond sau negru
fara suvite
21-26 de ani
depinde de inaltime dar nu am preferinte. daca imi place omul nu ma mai uit daca are kg
nu nu am prieten
sinceritate, aspect cat mai curat, o persoana cu care sa pot discuta orice