| gangster a întrebat:

Niste filme cu the game 50 cent eminem etc. gen viata de cartier droguri violenta

7 răspunsuri:
| Klara a răspuns:

8 mile, daca nu l-ai vazut. E cu si despre Eminemlaughing
Sau poti sa l vezi parodiat, in Scary Movie 3

| Rallu a răspuns:

Eu am vazut get rich or die tryn' si mi-a placut foarte mult. E un film de nota 10. Merita vazut, cel putin asta e parerea mea, avand in vedere ca sunt mare fan 50 cent:X.
Si 8 mile cu Eminem e marfa. Bfta!
Pa!

| blue007eyes a răspuns:

Gangstreet, huligans

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te ba tare si intoarcete incet!laughing laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu the game "belly 2 millionaire's club", cu 50 Cent - Get rich or die tryin' si cu dr dre si eminem "the wash"(eminem apare doar in cateva secvente)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde pot downloada filme cu rapperi americani?

| doru58 a răspuns:

Cred ca, cat de curand vei fi un,, client fidel,, al politiei.
Nu mai asculta orice fel de,, melodie,, gen,, Puia,,