| impusheen a întrebat:

Nivea sau Dove? De ce?

Răspuns Câştigător
| Anonimul49 a răspuns:

Eu am incercat Nivea si rezultatul a fost unul foarte bun si pe care mi l-am dorit

8 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Nivea,pentru ca nu-mi place sa schimb ceva care mi-a oferit satisfactie multi ani.Dove are o prezentare mai moderna si ceva emolienti mai,, parfumati,,.

| LolaLollita a răspuns:

Nu prea folosesc Nivea. Produsele Dove mi se par bune, exceptand samponul. Nu este potrivit pentru parul meubig grin

| W3R4 a răspuns:

Nivea,deoarece orice produs pe care l-am folosit (lapte de corp,creme, lotiuni), mi-a dat rezultatul pe care l-am vrut.
Totusi, si Dove are produsele lui, acum depinde de ce-ti place tie!winking

| Kasia a răspuns:

Dove.lasa pielea mai catifelata

| Delicacy a răspuns:

Mie mi se par amândouă la fel, şi la preţ şi la calitate, dar când vine vorba de produse pentru păr aleg Dove.

| BlackEyedGirl a răspuns:

Nivea, pentru ca le folosesc intotdeauna si chiar mi se par de calitate. Nu spun ca Dove nu imi place, dar nu prea folosesc.

| treiLEI a răspuns:

Ambele, desi folosesc cel mai des nivea.

| xAndraa23 a răspuns:

Dupa parerea mea, Dove. Pentru ca, am folosit de multe ori Nivea, si sapunurile Nivea colorate, mi-au cauzat o alrgie destul de ciudata, si aleg Dove pentru ca, este mult mai catifelat, si are un miros mult mai sofisticat. Sper ca te-am lamurit. O zi placuta. :*