| CrucifiedCountess a întrebat:

NoGod imi zice mereu ca sunt cu capu' si ca sa ma duc la doctor..la psihiatru direct! voi ce ziceti? :-s

Răspuns Câştigător
| Fuxy a răspuns:

Nu-l lua in seama pe NoGod. Un om care trebuie dus la psihiatru trebuie cunoscut bine. Oricine are gandurile lui si fixurile lui, dar daca NoGod zice sa mergi la psihiatru sa-ti plateasca el sedintele pana o sa se convinga daca ai nevoie sau nu de asa ceva. Iti spun ca tunci nu o sa mai trebuie sa mergi la psihiatru. laughing

20 răspunsuri:
| Dorinel a răspuns:

Sa faci ce iti zice laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca e exact inverswinkingare vreun motiv anume sau spune asta doar sa se lege de tine? oricum nu e frumos ce face...
fiecare avem idei diferite si ni le exprimam in moduri diferitewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa ramai cu noi, pe site, nici noi nu suntem neaparat normali, da' ne distram fain impreuna tongue

| Flav a răspuns:

Ma nici chiar direct, frumusel de manutza.

| Barajag a răspuns:

Stai linistita, vrea sa te sperielaughing... te simti bine? daca da, atunci stai in banca tabig grin

| spiritul a răspuns:

Nu mai ai mult happy

mira
| mira a răspuns:

Eu cred ca esti doar sugubeata.

| CrucifiedCountess explică:

Nu! pe bune! asa-mi zice mereu! stiti ce cred eu? ca zice asta, ca sunt eu nebuna.ca sa-si gaseasca scuze pentru el happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu zic sa o suni pe @psiholoaga, si asa ti-a spus ca esti frumoasa. laughing

| Wtf9000 a răspuns:

Eu zic sa nu-ti mai pierzi timpul pe la psihiatru... Sinucide-te direct! laughing

| Silvia a răspuns:

whistling
oh go on nu cred ca are drepatatelaughing
Ce sa zic si eu?laughing

| dragosh a răspuns:

Mai bine l'ai ascultalaughing

| pepe a răspuns:

Dacă e invidios? Toţi suntem puţin duşi cu capul, unii au curajul să recunoască, alţii nu.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Si tu il crezi pe NoGod sau ...stie el ce stie si noi nu?

| Ralux a răspuns:

Eu spun ca NoGod gandeste foarte gresit pentru ca el(imi pare rau NoGod daca esti fata dar mi-e lene sa scriu intruna el/ea, exemplu:tacut/tacuta s. a. m. d) te judeca gresit.Nu te cunoaste, nu sunteti prieteni demult timp etc.Pentru a-si face o parere finala trebuie sa stie totul despre tine sau cel putin sa va cunoasteti demult si sa stie macar minimul necesar despre tine.Nu doar numele si varsta. Daca v-ati certat trebuie sa rezolva problema intr-un mod matur, trebuie sa vrea atat el cat si tu sa va impacati, sa rezolvati conflictul intr-un mod pasnic nu in insulte. Daca NoGod nu este dornic de acestea sau este rautacios tu trebuie sa il ignori.In plus cine spune ala e. Daca il vei lasa pe el sa fie rautacios iar tu nu vei spune nimic vei arata ca esti mai inteligenta ca el si mult deasupra lui.Fii dornica de impacare si daca nu merge pur si simplu tine cont de parerile doar de parerile celor dragi.Parerilor dusmanilor sau celor rai-voitori nu valoreaza nimic. Tine cont de parerile familiei, prietenilor chiar si parerea noastra celor de pe TPU care te-au ajutat si ti-au vrut binele(doar aceia).
Deci, actioneaza inteligent!winking

XoXo!happy

| CrucifiedCountess explică:

Stelusa. e iubitul meu de 3 anilaughing)

| Claudiu_6708 a răspuns:

Sa sti ca nu ar strica un control... da pe banii lui big grin

| Ralux a răspuns:

Crucified, acum chiar ca nu mai inteleg nimicrolling on the floor
:-s

| moonY a răspuns:

Si mie imi zice frecvent (prietenul, nu NoGod)
aparenthappy, tu nu esti "cu capu' ". cred ca solutia ar fi o terapie de cuplu

| Infernia a răspuns:

Nu mai e al tauwinking