| Handicap_Iubire_Fara_1979 a întrebat:

Noi suntem 3 persoane dintre care doar una are cat de cat ide despre creerea unui blog, eu avand handicap am zis sa ne facem un cont pe addsense poate castigam fara sa cersim din ce creem impreuna, versuri de iubire-mai ales ca intampinam dificultati inn a ne trai iubirea.Pentru addsense e nevoie de un site sau blog si din ce m-am interesat e nevoie de originalitate.Asa ca am avea nevoie TPU de niste ajutor, instructiuni ce si cum sa facem din partea celor care stiu mai multe! pup Ana

2 răspunsuri:
| GabyB94 a răspuns:

Ti-am raspuns la intrebare intr-o alta postare, dar pe scurt incearca http://www.webnode.ro/

E usor de folosit si e in limba romana.

| Handicap_Iubire_Fara_1979 explică (pentru GabyB94):

Multumesc frumos noi scriem si consideram ca o facem destul de bine, oricum voi testa si varianta propusa de tine. Stiu am scris de 2 ori dar nu am dat clik unde sa primesc raspunsul...asa ca intrebarea a fost in gol