| nustiunamvazutnimic a întrebat:

Nu am emotii. Da, nu simt absolut nici un fel de emotie niciodata, pur si simplu parca as avea o singura emotie si pe aia o simt mereu. Nu am empatie, nu ma simt vinovat niciodata (ex fur din magazine de fiecare data cand merg cu ai mei la cumparaturi si nu imi pare rau, ba chiar as face asta mereu fara sa niciun pic de regret), cred ca sunt si obsedat de mine insumi, nu vreau sa-mi mai fac iubite de la un timp deoarece cred ca sunt cel mai frumos din lume, sunt unic, ma holbez la mine in oglinda chiar si 30 de minute 1 ora si imi spun singur cat de bine arat si cum nu ma merita nimeni,la fel si cu prietenii, nu vreau sa-mi fac deoarece ma consider prea inteligent etc. Imi place sa-i manipulez pe cei din jurul meu, imi bat joc de majoritatea persoanelor, sunt argoa

7 răspunsuri:
| Madaxo97 a răspuns:

Esti genul American Psycho... Ce să zic... Mergi la un psiholog

| MistarGoGu a răspuns (pentru Madaxo97):

As spune PSIHIATRU! A ieșit de mult de sfera psihologiei!

| Madaxo97 a răspuns (pentru MistarGoGu):

Corect. Am vrut să îi spun să se interneze direct la psihiatrie dar am zis să nu fiu rea

| Miruna333 a răspuns:

Care e intrebarea

| MistarGoGu a răspuns:

La chestia cu furatul tot se termina șmecheria și te premiază gaborimea cu un Dosar Penal!
Te mai și lauzi cu furatul! Poate dai de un Gabor în civil pe TPU și te satura el de furat! Mergi la un PSIHIATRU omule ca la tine psihologul NU mai are ce lucra!

| Mindfulness a răspuns:

Din contra ăștia au IQ mare, mă refer la psihopați! Unii mai sunt și trolli! Dar sunt mai deștepți decât media cei care sunt așa.

| Giulia911 a răspuns:

Asa suntem majoritate, dar te poți schimba cu antrenament.