| Tourniquet a întrebat:

Nu am mai mers pe role de 1 an si jumatate. Pentru ca mi s-au rupt rolele. straight face.

Mi-am cumparat altele, rezistente, bune. Mi-e frica sa merg pe ele. Mi-am pierdut increderea in mine straight face. Nu stiu cum sa fac sa pot merge din nou pe ele. Stau ca frica ca, vezi Doamne, voi cadea. straight face

Voi ati patit asa? {Cu bicicleta-daca n-aveti role}.

Mersii happy

Răspuns Câştigător
| Didw a răspuns:

Ceauuu fata kiss
Eu nu am mers cu rolele de cand aveam 8 ani pana la 10 pentru ca imi era frica, deoarece imi schimbasem rolele.
La 11 ani mi-am facut curaj si am mers. blushing prima data, am reusit sa cad si sa ma lovesc putin la mana (o nimica toata, doar o vanataie).
Acum, pur si simplu parca as zbura cu rolele laughing. Mi-am castigat increderea si nu mai imi este frica ca voi cadea.
Cu cat te gandesti mai mult ca vei face BUF blushing, cu atat vei cadea. Deci, fi optimista, femeie!
Te pup! kiss love struck

5 răspunsuri:
| Cathy_1290 a răspuns:

Eu am role si sa stii ca nu mi sa niciodata dar ar trebui sa iti recapeti increderea in tine nu te gindi la asa fii optimista!

| Evaa a răspuns:

Asa mi se intampla si mie. Pur si simplu imi e frica laughing De exemplu si cand urc sau cobor o bordura o scara ceva big grin

| Ea12345 a răspuns:

Frica se invinge cu incercari.Incearca si iar incearca!
Mie imi era frica sa merg pe bicicleta, insa m-am obisnuit si, desi nu am una, ma descurc sa merg pe bicicletele altora whistling
Succes!kiss

| Shalalala123 a răspuns:

Mda.si eu am mai patit asa ceva.big grin Eu zic sa iti iei inima in dinti si impreuna cu un amic/amica sa incerci din nou sa mergi...imposibil sa fii uitat... daca stiai sa te dai bine cu rolele at nu poti sa uiti sa te dai cu ele.Bafta!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa ai curaj.Sincer si eu am cazut, dar m-am ridicat si am mers in continuare.