| rixu` e fan UCV [:x] a întrebat:

Nu ar fi mai bine pentru cei care love struck fotbal sa fie o categorie in care sa vorbim doar despre fotbal rezultate jukatori etc.
ar fi fffff frumos
e doar o ideethinking
sau daca nu special pentru fotbal sa fie doar sport:X:X:X
cared ca s-ar puteawinking
mersi anticipatkiss

Răspuns Câştigător
| Ea12345 a răspuns:

Am prospus si eu chestia asta si mi s-a spus ca potem posta despre sport la categoria timp liber.happy

4 răspunsuri:
| Shery a răspuns:

S-a mai cerut chestia asta, dar vad ca nu s-a realizat pana acum...

| rixu` e fan UCV [:x] explică:

Caty daca atunci am avut inspiratielaughing si nu aveam somn happy
vom avea ce vorbu si despre fotbal tongue

| PoUfOuLeTe a răspuns:

Nu stiu daca se poate... o intrebare, de fapt 2:mai ai multe intrebari de pus pentru ca din min in min vad cate o intrebarea de a ta? si2:nu ai somn?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da? Si daca e despre fotbal ce o sa vorbim? Despre Becali si oile lui? Despre Borcea si cainii lui? Despre mititelu si leii lui?
Liga I e o jungla... Nu ai ce discuta, pentru ca nu se joaca fotbal in Romania ci doar afaceri de proasta calitate, jucatori de pe maidan. In afara de Mutu, Chivu, Marica, mai avem jucatori importanti? De valoare?
Romania e zero la fotbal! Nu are ce cauta o rubrica fotbal.
Da sport e buna... Dar presimt ca o sa fie invada de fotbalul asta din Romania, tentativa de fotbal ce se practica in Romania.