| croissant a întrebat:

Nu ar trebui sa conteze daca primesc cadouri sau nu de la grădiniță din partea părinților cu ocazia zilei de 8 Martie nu?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu ar trebui sa conteze. primesti nu primesti ar trebui sa iti faci treaba la fel de bine

| AdioTPU a răspuns:

De ce ar conta sau nu?

| just4ubr2015 a răspuns:

Ar trebui sa conteze faptul ca primesti cadouri de la parinti.in primul rand din respect pentru ca esti femeie pe primul loc apoi esti educatoarea copiilor lor care ii invata primii pasi in viata. acum nu mai sunt vremurile de inainte de 1989 cand educatoarea era respectata apreciata si parintii se bateau sa ajunga la o educatoare mai buna.inainte de 1989 educatoarele primeau sute de flori cadouri parfumuri bibelouri acum educatorii primesc doar o zi buna si doar parintii saraci mai aduc flori din respect pentru meseria de educator.

| Paracetamol0lol a răspuns:

Ba contează, dacă nu primești înseamnă că nu te descurci ca educatoare, găsește altă profesie, baftă!hee hee