| TristanTzara a întrebat:

Nu aveți impresia că pe TPU parcă te lovești de aceleași 20 de persoane mereu?

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da,sunt cei ce
- se plictisesc
- vânează puncte
- se bagă singuri în seamă când nu-i bagă nimeni
- sunt obsedați de sex
- se fac că știu de toate pentru toți
- le place să se certe și nu au cu cine
- speră degeaba că aici își vor rezolva problemele
- au insomnie noaptea și dorm apoi toată ziua
Eu sunt unul din ei.

4 răspunsuri:
| Plato a răspuns:

Deoarece multi vin, pun o intrebare, rezolva si pleaca. Doar cativa no-liferi stau sa raspunda la copii de 11 ani cu complexe privind penisul.

| Raven a răspuns:

Așa și este, aveai cumva impresia că sunt 1.324.553 de conturi active?

| Paul754880338 a răspuns:

Chiar mai putin de 20

| oglindasultanului a răspuns:

20 e nr destul de mare laughing pentru ca numai acele persoane te baga pe tine in seama, sunt interesate de dicutiile care le deschizi.