| anonim_4396 a întrebat:

Nu cred în semnificații de genul, dar mă simt ciudat că am visat recent 3 persoane pe care nu le-am văzut niciodată în realitate și toate voiau să-mi facă rău în visul respectiv. Prima îmi luase banii, a doua încerca să-mi fure telefonul și a treia persoană era bărbat și voia să mă bată fără motiv.
E motiv de îngrijorare sau chiar și apariția persoanelor străine în vis are explicație logică?

2 răspunsuri:
| KMaddieK a răspuns:

Persoanele straine din vise, au trecut pe langa tine pe strada. Visele niciodata nu arata exact ce o sa se intample, ci le arata pe dos. Iti "camufleaza" dorintele, fricile sau aspiratiile.

| OldSoul a răspuns:

Stai calm e doar un vis, nu ai de ce sa iti faci griji.