| anonim_4396 a întrebat:

Nu demult, era pe site un user,, Dumnezeu`` si avea o poza la avatar cu un chip de barbat. Ce s-a intamplat cu el? Mai este pe site?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Da chiarlaughing
Unde o fi disparut Dumnezeu?
Ca bune sfaturi mai dadealaughing

4 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

Nici eu nu l-am mai vazut de un timp. Nu stiu daca mai e pe site.Ciudat...

| Duster a răspuns:

Poate nu mai intra pe sit, si eu am avut o perioada destul de lunga in care nu am mai intrat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A plecat la stapanul sau.sa-l sl; ujeasca acolo. e fericit. da si daca nu e. va ajunge.fiindca oricine cauta fericirea stapanului sau, o gaseste.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Poate a emigrat! Poza "chipului de barbat" cu basca, era a defunctului Che Guevara (Cuba). Cred ca are alt nume acum!