| ღAnonimღ a întrebat:

Nu-i asa ca WR104 e un nesimtit?[daca nu-si schimba numele intre timp] "n-am mai intalnit demult o asa retardata mare ca tine.pacat ca existi. faci lumea sa para fara rost" (referitor la una din intrebarile mele), Eu as zice ca daca nu ar fi cei ca mine cu dorinta de a afla mai mult, atunci lumea ar "parea fara rost". Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| BloodMagickNecromance a răspuns:

Buna. Eu nu il stiu pe acesc user, dar sunt mult mai multi ca el. Am si eu o intrebare in 2 useri au raspuns gen ''Esti o proasta care se da mare (...)'' sau ''Esti mai proasta decat am prevazut''. Parerea mea este sa ii ignori. Daca nu te cunosc, nu au de ce sa te judece.

4 răspunsuri:
| ExistaMosCraciun a răspuns:

Ca dai prea multa importanta lucrurilor minore.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincera sa fiu fiecare e cu calitatile si defectele lui.nu trebuie sa judeci o persoana, dupa cum vorbeste sau se comporta. eu nu judec pe nimeni pentru ca mai tarziu o sa-mi para si mie rau! nu cred ca te-a ajutat prea mult raspunsul meu dar poate te-a facut sa te mai gandesti odata la ce ai spus.

| WR104 a răspuns:

Da, este un nesimtit dar asta poate fi o calitate pe langa defectele altora.

| hax0r a răspuns:

Asta nu e intrebare e barfa.