| ViseColorate_4467 a întrebat:

Nu imi merge youtube-ul.Cand pun ceva pe youtube imi merge foarte putin din filmulet iar deseori nu imi merge deloc. Ce se intampla?

5 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Exact asa patesc si eu straight face
Si pe cine aud aceas problema straight face Toate mergeau bine ieri si de azi nu mai merge. Aproape la nimeni.
E din cauza netului...credhappy
Tot ce avem de facut este sa asteptam big grin

| User a răspuns:

Pai.
-daca apare dunga aia rosie si nu merge, e din cauza calculatorului. incearca sa defragmentezi C si D si sa cureti registrii cu Ccleaner
-daca NU apare dunga aia rosie, e de la internet.

Sper ca ai inteles ce am vrut sa ziclaughing, daca nu, zi si te "re"ajuttongue

| roksy a răspuns:

Conectiunea la internet? sau are probleme siteul

| Georgy_1051 a răspuns:

Poate ai conectiune proasta la internet.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai depinde ce fel de filmulet pui.adica nu o fi size-ul sau type of file potrivit.nu stiutu.sau ai tu o problema acolo.chiar nu stiu.nu mi s-a intamplat.