| cookie_1240 a întrebat:

Nu inteleg de ce cand dau un raspuns pe TPU ramane in asteptare. sunt deja vreo 3 zile de cand raspunsurile mele sunt in asteptare si desi am trimis mail catre admin nu am primit nimic (mesajul spre admin l-am dat acu 2 zile)

sper ca va imaginati ca nu pot sa raspund la raspunsurile voastre *lol*
va rog, help!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Esti nou, si adminul va verifica raspunsurile, dupa 30 de raspunsuri, atat intrebarile, cat si raspunsurile vor aparea imediat pe site.
2. Acum e weekend, si adminul nu intra pe site, dar in timpul saptamanii raspunsurile tale vor fi aprobate mai usor.

2 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Raspunsurile tale trebuie verificate pentru ca esti nou, dupa o perioada vor aparea imediat.

| ady2607 a răspuns:

Mi se pare ca dupa 30 de raspunsuri date, ti le va afisa de atunci incolo automat...