| anonim_4396 a întrebat:

Nu inteleg de ce lumea cand ma vede de mana pe strada cu un skinhead, se stramba. Spuneti-mi si mie oameni buni...De ce ii urati? Va rog, chiar sunt curioasa.

Răspuns Câştigător
| εїз a răspuns:

Nu mai vorbi la plural, nu toată lumea îi urăşte, lumea în ziua de azi e invidioasă, trebuie să înţelegi. Şi toată lumea se uită la un EMO, văzându-l cu freza aia, dar multora nici nu le pasă, aşa nici skinhead-ului nu ar trebui să îi pese.

3 răspunsuri:
| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Ura nu e cuvantul potrivit parerea mea.nimeni nu poate sa urasca o persoana pentru ca vede ca arata intr'un anumit fel. dar pur si simplu e ciudat sa il vezi atat de ''dark''. multa lume prin acest cuvant'Emo' inteleg si ceva rau, nu doar o moda...cum ar fi tristetea, singuratatea si sentimentele de genul asta dupa faptele pe care le aud in jurul lor, sinucideri si chestii de genul asta...

| ;x^..::pasTiluTza`))::...:x:x a răspuns:

Ti se pare tzie...eu una nu am nimic cu nimeni fiindca nu sunt in stare sa ma judec nici pe mine mai ales pe cei din jur.
Cei ce judeca sunt rasisti sau ratati.
E alegerea lui daca si-a ales stilul asta` de viata sau nici macar nu pot spune de viata fiindca si ei au aceeasi viata ca si noi numai infatisarea schimbata.
Asha ca tu gandeste in felul urmator:
''cui nu`i place sa nu se uite! ''

Daca tie iti place nu trebuie sa te intereseze parerea celor din jur:*

>:d

| Fvn a răspuns:

Mai, mie nu-mi pasa de ce cred cei din jur. Vream doar pareri, vream sa stiu de ce naiba se uita nu-stiu-cum la prietenul meu cand merge ca tot omul pe strada, linstit, legal, etc...atata tot. pacat ca sunt cam putine raspunsuri sadChiar vream multe pareri, dar avand in vedere ca media de varsta de pe site e 10-15 ani...