| summergirl25 a întrebat:

Nu inteleg de ce lumea il uraste pe Justin Bieber? Si de ce se spune ca este gay? Ce dovezi aveti?

Răspuns Câştigător
| ILoveTacos a răspuns:

Nu exista dovezi, se spunea asta din cauza vocii lui(la inceput avea o voce foarte pitigaiata).Un alt motiv este ca lumea nu apreciaza nimic, isi bat joc de el pentru ca stiu ca niciodata nu vor putea ajunge asemeni lui, dar pot sa-i faca viata un cosmar.E o chestie ciudata, dar face parte din comportamentul uman sa fim egoisti si sa nu ne gandim la ceilalti.

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu il uraste toata lumea, adevarat ca multora nu le place cum arata dar fiecare cu parerea lui

| KristalPop a răspuns:

1. Fiecare are dreptul la liberă părere.

2. Nu toată lumea îl urăşte pe Justin Biber, dacă ar fi cum spui tu, de ce ar mai avea atâtea vizionări şi like-uri pe YouTube?

3. Lumea îl consideră drept gay pentru simplu fapt (cred eu) că, cântă ca o fată şi arată ca una.
Şi nu cred că ar găsi cineva un adjectiv mai bun pentru Biber.
Fiecare cu gusturile lui...

| victorandrei a răspuns:

Fiecare om are dreptul la o parere.

| BlackEyedGirl a răspuns:

Cred ca lumea face misto de el pentru ca, atunci cand s-a lansat avea o voce pitigaiata, de fata, si din cauza felului cum era tuns.

| AnimatedSignature a răspuns:

Eu nu inteleg de ce nu-l uraste toata lumea...

| duuh a răspuns:

Care toti? Nu pot sa cred ca nu ai gasit pustoaice de 12 ani care balesc la posterele cu el.
Lumea ii zice gay din cauza vocii si infatisarii lui mult prea feminine, nu pentru ca, vezi tu, s-ar intalni in secret cu baieti. (nici daca ar face-o, nu m-as lua de el pentru asta, as da dovada de prostie cat incape)

| summergirl25 explică (pentru duuh):

Pai,ei am aproape 12ani si cei mai multi prieteni ai mai il urasc! BFF-ul meu crede ca muzica lui e un gunoi!

| Savin_Ana-Maria_1988 a răspuns:

Cred ce vreau. crezi ce vreiwinking