| fly a întrebat:

Nu inteleg de ce nu mi se publica nici intrebarea si nici anumite raspunsuri; imi zic"in asteptare"dar le-am pus de cateva ore.intre timp vad raspunsuri sau intrebari publicate in urma cu putine minute.de ce?

Răspuns Câştigător
| Silvia a răspuns:

Am vazut ca esti din iulie pe site, insa nu ti-ai prea folosit contul.Ai doar doua raspunsuri. Dupa ce vei da aproximativ 30 de raspunsuri, atat raspunsurile, cat si intrebarile iti vor fii publicate imediat pe site.Ai putina rabdare si incearca sa dai cateva raspunsuri, pentru a iesii de sub observatie.happy

1 răspuns:
| fly explică:

Ai dreptate, asa e.merci