| Deiysucza a întrebat:

Nu inteleg de ce unii posteaza intrebari prostesti cum ar fi "Ce sampon folosesti" sau "Ce culoare iti place" si sati mai si dea funda daca raspunzi bine... e o pierdere de vreme

Răspuns Câştigător
| TeoPT a răspuns:

Pentru că stau pe TPU de mântuială doar să primească funde pe nimic. Oameni fără viață socială.

Au ideea tâmpită cum că fundele cerșite te fac expert TPU straight face Ce naiba o fi în capul lor.

4 răspunsuri:
| Diiiaaa a răspuns:

Sorry dar nu vad intrebareathinking

| ViseColoratee a răspuns:

Ai dreptate. Dar o pierdere de vreme mi se pare si ce ai postat tu aiciwinking

| Y2k a răspuns:

Ai dreptatewinking

| Gymy a răspuns:

Mda, intr-un fel ai dreptate, dar uneori te intereseaza si parerea celorlati la lucruti banale, sa vezi ce preferinte au majoritate oamenilor si asta poti sa testezi pe TPU big grin